Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
BIO TECH USA Creatine Ethyl Ester 300 g
59.00
Produkt niedostępny
BIO TECH USA

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Creatine Ethyl Ester jest obecnie najbardziej zaawansowaną formą kreatyny. Proces estryfikacyjny pozwolił na maksymalne zwiększenie stabilności kreatyny w kwaśnym środowisku soku żołądkowego, dzięki czemu znaczna ilość przyjętej kreatyny dostaje się do krwiobiegu w niezmienionej formie i nie ulega przemianie do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto ester etylowy kreatyny posiada dużą większą rozpuszczalność w środowisku lipidowym niż monohydrat kreatyny co bezpośrednio wpływa na znacznie wydajniejszy transport kreatyny przez błonę komórkową do wnętrza komórki mięśniowej. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie przyjętej kreatyny, możliwość stosowania mniejszych dawek oraz całkowite zahamowanie gromadzenia wody podskórnej w trakcie stosowania.

Estryfikowana forma kreatyny maksymalnie zwiększa jej stabilność w kwaśnym środowisku soku żołądkowego.

Jeśli nie chcesz stosować mega dawek kreatyny w fazie nasycenia oraz jeśli nie chcesz czuć się "obrzmiały” w trakcie cyklu kreatynowego stosuj ester etylowy kreatyny.

Skład (porcja 5g):
Ester etylowy kreatyny 5 g

Sposób użycia:
5 g 20 minut przed treningiem rozpuszczając proszek w 200 ml wody lub soku.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX