Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
BIO TECH USA CLA 80 kap.
29.00
BIO TECH USA

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • efektywne wspomaganie odchudzania,
  • duża dawka CLA - 1600 mg w dziennej porcji
  • większa efektywność metabolizmu tłuszczów,
  • działanie antykataboliczne

CLA to suplement zawierająca w dziennej porcji aż 1600mg czystego CLA. Kwas tłuszczowy CLA w kapsułkach zmienia proporcje między tkanką tłuszczową (redukcja), a masą mięśniową (wzrost). Sprzężony kwas linolowy wykazuje oprócz działania wspierającego redukcję tkanki tłuszczowej, również działanie antykataboliczne. CLA to zatem doskonała odżywka dla wszystkich osób aktywnych dbający o zgrabną i szczupłą, a także dla sportowców wszystkich dyscyplin. CLA pomaga kontrolować wagę, a także osiągać lepsze rezultaty na treningach.

Sprzężony kwas linolowy pomaga ustalić optymalny poziom odkładanego tłuszczu i beztłuszczowej masy mięśniowej. Z pomocą kwasu linolowego i właściwych ćwiczeń, organizm przekształca zapasy tłuszczu w mięśnie. Często podczas odchudzania organizm traci nie tylko zbędną tkankę tłuszczową, ale również masę mięśniową. Kiedy zmniejsza się masa mięśniowa, metabolizm zwalnia, ponieważ mniej mięśni uczestniczy w spalaniu tłuszczu. Zaraz po zakończeniu diety i powrocie do normalnego odżywiania, możliwe jest przybieranie na wadze, ponieważ pokarm nie jest spalany wystarczająco szybko. Dlatego po zakończeniu diety wiele osób zaczyna przybierać na wadze. Stosując CLA 400 możesz zapobiec efektowi jo-jo i utrzymać optymalne porporcje między tkaką tłuszczową, a mięśniową, bez ponownego przybierania na wadze i obrastania w tłuszcz.

Skład (4 kap):
Sprzężony kwas linolowy łącznie (CLA) - 1600 mg

Sposób użycia:
4 kapsułki dziennie po głównych posiłkach, popijając wodą.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX