Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
BIO TECH USA Citruline Malate Powder 300g
69.00zł
59.00
BIO TECH USA

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)
  • Wspomaga efekt "pompy mięsniowej"
  • Hamuje rozkład białek
  • Zwiększa wydolność wysiłkową
  • Zmniejsza zmęczenie

BIO TECH USA Citruline Malate to produkt wspomagający intensywny wysiłek fizyczny. Znacznie zmniejsza poziom zmęczenia i ból mięśniowy oraz zwiększa wytrzymałość i wydolność podczas wysiłku.

BIO TECH Citruline Malate zawiera jabłczan cytruliny. Ta forma cytruliny wykazuje zwiększone działanie w porównaniu z L-cytruliną. Cytrulina w postaci jabłczanu nie wymaga fazy ładowania, co oznacza, że działanie poczujemy już po zastosowaniu jednej porcji. W przypadku czystej formy - L-cytruliny, na taki efekt trzeba czekać przynajmniej tydzień.

Najbardziej znanym działaniem cytruliny jest zwiększenie wytrzymałości organizmu podczas wysiłku. Znacznie zmniejsza uczucie zmęczenia co skutkuje dłuższy i bardziej efektywnym treningiem.

Cytrulina należy do aminokwasów endogennych co oznacza, że nasz organizm nie potrafi jej wyprodukować w wystarczającej ilości. Dlatego tak ważne jest uzupełnianie cytruliny w postaci suplementacji.

Cytrulina wspiera syntezę argininy. Oba te aminokwasy są ze sobą silnie powiązane. Odpowiednia ich ilość w organizmie skutkuje wytworzeniem się tlenku azotu, który rozszerza naczynia. Efektem tego jest lepsze ukrwienie pracujących mięśni, lepsze dostarczenie składników odżywczych do mięśni oraz dostaczenie energii niezbędnej do zwiększonego wysiłku fizycznego.

Cytrulinie przypisuje się także właściwości odkwaszające. Cytrulina pomaga utrzymać prawidłową równowagę kwasowo - zasadową w organizmie.

Cytrulina dzięki właściwościom zwiększającym produkcję tlenku azotu jest często wykorzystywana przez firmy farmaceutyczne produkujące leki na potencję.

Co zawiera BIO TECH USA Citruline Malate?

Skład 3g

Citruline Malate  3 g

Jak stosować BIO TECH USA Citruline Malate?

Zmieszać 3 g proszku (pół miarki= 1 czubata łyżeczka) z 300 ml wody lub soku. Wypić przed treningiem.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX