Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
BIO TECH USA Amino Fuel 120 tab.
31.00
Produkt niedostępny
BIO TECH USA

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Amino Fuel - zawarte w produkcie aminokwasy są w 100% czyste, krystaliczne, farmaceutyczne, wyprodukowane z laktoalbuminy oraz albuminy białek jaj. Każda tabletka zawiera aminokwasy, które szybko są wchłaniane do naszego krwioobiegu aby utrzymać pozytywny bilans azotowy oraz sprawniejszą syntezę białek tkanki mięśniowej co oznacza szybką odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych. Równocześnie ich działanie anaboliczne buduje masę mięśniową redukując masę tłuszczową. Preparat dodatkowo zawiera aminokwasy rozgałęzione (BCAA). Ten znakomity, nowo opracowany preparat przewyższa w biologicznych kryteriach jakości wszystkie inne aminokwasy i koncentraty białkowe - innymi słowy: nie znajdziesz podobnego produktu, który dostarczy Ci więcej budulca dla Twoich mięśni i ciała.

Amino Fuel z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA jest idealną mieszanką aminokwasów służącą do optymalnego zaspokojenia potrzeb organizmu. Spośród znanych dzisiaj aminokwasów i białek nie można pozyskać więcej budulca dla mięśni, kości i tkanek. Amino Fuel ma specjalnie opracowany bilans aminokwasów, których stosunek ilościowy i jakościowy gwarantuje ich optymalne przekształcenie w tkance mięśniowej. Amino Fuel jest przeznaczony do uzupełniania niedoboru aminokwasów, który powstaje podczas intensywnego treningu lub (i) w wyniku niedostatecznego spożycia białek. Preparat przyczynia się do szybkiej odnowy układu mięśniowego po wszelkiego rodzaju kontuzjach, złamaniach itd., a także zapobiega stanom katabolicznym w okresie zwiększonego zapotrzebowania na aminokwasy, np. w podeszłym wieku. Podnosi również odporność organizmu.

Skład (8 tab):
Białko 9200 mg
Hydrolizat białka serwatkowego, kazeinian wapnia, G.L. max hydrolisate, P.S. isolate
Węglowodany 8,55
Tłuszcz 0 g

Profil aminokwasowy w 4 tabl:
L-Izoleucyna 293 mg
L-Leucyna 600 mg
L-Waline 271 mg
L-Lysina 506 mg
Metionina 200 mg
L-Fenylalanina 194 mg
L-Treonina 266 mg
L-Alanina 317 mg
L-Arginina 164 mg
L-Kwas asparginowy 515 mg
L-Cystina 162 mg
L-kwas glutaminowy 843 mg
L-Glycina 95 mg
L-Histidina 86 mg
L-Prolina 235 mg
L-Serina 209 mg
L-Tyrosina 233 mg

Sposób użycia:
1 porcja (4 tabletki) przed i po treningu.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX