Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
BIO TECH USA AAKG Shock Extreme 1000 ml
82.00
Produkt niedostępny
BIO TECH USA

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

AAKG Shock Extreme:

  • 6000 mg L-argininy AKG w porcji
  • maksymalna wydajnośc na treningu
  • potężna "pompa" dla twoich mięśni
  • dzięki płynnej fomie natychmiast się przyswaja

Stosowanie AAKG Shock Extreme przed treningiem odczuwalnie poprawia ukrwienie mięśni (tzw. pompa mięśniowa) oraz powoduje zwiększenie zdolności wysiłkowych takich jak wytrzymałość i siła.

Dodatkowo przyjęcie argininy po wysiłku poprawia transport składników odżywczych do komórek mięśniowych przyspieszając proces regeneracji.

Alfa Ketoglutaran argininy (AAKG) to składnik pokarmowy, który bierze udział w powstawaniu w organizmie związków mających wpływ na budowanie masy i siły mięśni a także działających energetycznie i podnoszących sprawność seksualną. Związki te to tlenek azotu (NO) i agmatyna. Ich odpowiedni poziom w organizmie powoduje lepsze ukrwienie narządów, co przekłada się na wzrost tzw. „pompy mięśniowej”, pożądanej w sportach siłowych.Większe ukrwienie powoduje także lepsze rozprowadzenie składników odżywczych, węglowodanów, aminokwasów i tlenu co powoduje przyspieszenie budowy mięśni, spalania tłuszczu oraz lepszą regenerację potreningową.

Skład (porcji 25 ml):
Alfaketoglutaran l-argininy 6000 mg
Magnez 80 mg

Sposób użycia:
Jako suplement diety spożywaj 25 ml raz dziennie na około 20 min przed treningiem. Nie przekraczaj zalecanej dawki


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX