Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
Uwaga! - Domena i sklep na sprzedaż. Tel. 608 640 440
Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
Niestety ten produkt nie jest aktualnie dostępny.
ACTIVLAB HMB6 1000 230 tab
79.00
Produkt niedostępny
ACTIVLAB

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Activlab HMB

Activlab HMB6 to β-hydroksymetylomaślan, który stanowi pochodną leucyny. HMB charakteryzuje się silnym działaniem antykatabolicznym, zapobiegającym rozpadowi białek ustrojowych. Wpływa korzystnie na mięśnie, prowadząc do zwiększenia ich masy, wytrzymałości oraz siły, zwiększając nawet o 50% anaboliczne rezultaty intensywnego treningu. Stymulując organizm do czerpania energii z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej, sprzyja redukcji tłuszczu podskórnego.  Przeciwdziała także stresowi oksydacyjnemu, zmniejszając jego negatywne oddziaływanie na tkankę mięśniową.

Jak działa Activlab HMB6?

  • wykazuje silne właściwości antykataboliczne
  • zapobiega rozpadowi białek
  • poprawia siłę i wytrzymałość mięśni
  • wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej bez strat na masie mięśniowej
  • podnosi odporność organizmu
  • zawiera aż 1000 mg HMB-Ca w każdej tabletce

W przypadku osób intensywnie uprawiających sport dochodzi do procesu rozpadu białek. Taki stan nazywa się katabolizmem i jest on bardzo niekorzystny dla organizmu, gdyż dochodzi wtedy do czerpania energii z mięśni, a w efekcie do utraty masy mięśniowej. Stosowanie suplementów hamujących ten proces jest dobrym rozwiązaniem, które zapewnia długotrwałą ochronę mięśni i pozwala na ich optymalny wzrost. Activlab HMB6 dostarcza aż 1000 mg HMB w jednej tabletce i doskonale sprawdza się jako środek hamujący katabolizm mięśniowy. Dodatkowym efektem działania suplementu są zwiększenie wykorzystania energii z tkanki tłuszczowej (redukcja tłuszczu) oraz wsparcie procesów anabolicznych, które przyspieszają budowę mięśni. Skład suplementu został wzbogacony witaminą B6, która bierze udział w przemianie aminokwasów, zwiększa wykorzystanie tłuszczów i węglowodanów do produkcji energii oraz poprawia funkcjonowanie mięśni.

Komu polecane jest HMB Activlab?

Activlab HMB6 polecany jest osobom aktywnym, których celem treningowym jest zwiększenie masy mięśni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Co zawiera Activlab HMB6?

Skład w porcji (3 tabletki)

  • Ca-HMB  3000 mg
  • Witamina B6  4,2 mg

Jak stosować HMB Activlab?

W dni treningowe: 1 tabletka na 30 min przed ćwiczeniami 1 tabletka po ćwiczeniach i 1 tabletka na noc.

W dni nietrenigowe: 1 tabletka na noc.


Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły także

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX