Pokaż producentów Ukryj producentów
Producenci
Pokaż kategorie Ukryj kategorie
Wyszukiwarka
7NUTRITION Steel Joints Drink 250g
39.00

Smak:

7NUTRITION

Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Kompletny produkt chroniący, regenerujący oraz wzmacniający stawy.

Wyższe stężenia najważniejszych składników takich jak MSM, Chondroityna, Kwas Hialuronowy. Dodatkowo Boswellia Serrata działająca przeciwzapalnie.

Steel Joints Drink będzie Twoim niezastąpionym suplementem.
Od teraz możesz zadbać o stawy w najlepszy możliwy sposób korzystając z siły najlepszych składników w stężeniach takich jakie są potrzebne przy profesjonalnym cyklu treningowym.

Korzyści ze stosowania 7NUTRITION Steel Joints Drink:

  • ochrona stawów, ścięgien, więzadeł i tkanek kostnych
  • łagodzenie dolegliwości związanych z przeciążeniem stawów
  • poprawa ruchliwości stawów
  • właściwości przeciwzapalne dzięki Boswellia Serrata
  • odżywianie chrząstek stawowych
  • skracanie czasu powrotu do zdrowia po urazach

Metylosulfonylometan (MSM).

Naturalnie występująca forma organicznej siarki. Siarka jest głównym składnikiem białek, enzymów i tkanek. MSM od lat jest składnikiem, który najsilniej oddziałuje na regenerację stawów. Uzupełnia ubytki między komórkami i pomaga zachować właściwą strukturę molekularną tkanek łącznych. Jest nie do przecenienia w suplementacji mającej za cel wsparcie aparatu ruchu. Dodatkowo MSM ma odrywa ważną rolę przy syntezie glutationu, bardzo mocnego wewnątrzkomórkowego antyoksydantu chroniącego komórki przed działaniem wolnych rodników. Uczestniczy w syntezie kolagenu co w bezpośredni sposób wspiera białka kolagenowe zawarte w Steel Joints Drink. Ma najistotniejsze działanie przeciwreumatyczne. Dodatkowo, w mniejszym stopniu, działa przeciwzapalnie, co w zestawieniu z Boswellia Serrata stworzy barierę dla Twoich stawów.

Boswellia Serrata.

Doceniany przez fizjoterapeutów składnik, który wykazuje właściwości przeciwzapalne będące główną przyczyną bólu w urazach stawów. Boswellia Serrata, czyli kadzidłowiec w wyniku inhibicji substancji prozapalnych pomaga powstrzymać niszczenie tkanki chrzęstnej.

Kwas Hialuronowy.

Główny składnik masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Wpływa na mechanikę stawu, przywraca właściwą masę cząsteczkową w płynie stawowym. Zaobserwowano bezpośrednie działanie przeciwbólowe Kwasu Hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Chondroityna.

Jeden z głównych składników chrząstki stawowej. Odgrywa rolę w wytwarzaniu tzw. proteoglikanów, które są składnikami substancji pozakomórkowej. Substancja ta posiada właściwości, dzięki którym możliwe jest amortyzowanie siły działającej na stawy.

Białko kolagenowe.

Stanowi źródło szerokiego spektrum aminokwasów i peptydów uczestniczących w tworzeniu kolagenu. Kolagen występuje w tkance łącznej, w skórze, ścięgnach oraz chrząstkach stawowych. Jego suplementacja wpływa na ruchomość stawów.

Powyższe składniki, w profesjonalnych dawkach, przeznaczonych dla wyczynowych sportowców uprawiających między innymi kulturystykę, sporty walki oraz wszelkie sporty wytrzymałościowo-siłowe czynią ze Steel Joints Drink najlepszy wybór z grupy produktów na stawy.

Co wchodzi w skład 7NUTRITION Steel Joints Drink?

Skład porcja 20g

Białko  11,20 g
Węglowodany  4,13 g
 - w tym cukry 0,6 g
Tłuszcze  0 g

MSM  320 mg
Siarczan glukozaminy  345 mg
Siarczan chondroityny  172 mg
Boswellia Serrata  200 mg
Białko Kolagenowe  10800 mg
Kwas hialuronowy  20 mg
L-Prolina  520 mg
Wapń  105,8 mg
Magnez  63,2 mg
Witamina C  115 mg
Witamina B6  5,7 mg
Witamina D3  8,60 mcg
Maltodekstryna  4130 mg

Jak stosować 7NUTRITION Steel Joints Drink?

Spożywać 20 gram preparatu rozpuszczając w wodzie lub innym napoju niegazowanym.


Ten sam produkt w innych opakowaniach

Niestety nie ma recezji dla tego produktu.
7NUTRITIONACTIVLABBIO TECH USABIOGENIXBSNDYMATIZEFITMAXFITNESS AUTHORITYHI TECMEGABOLMULTIPOWERNUTRENDOLIMPOPTIMUMSCITECTRECUNIVERSALVITALMAX